موضوعات پربازدید

مسائل پسران
مسائل دختران
مسائل روز
جدیدترین ها
منتخب مدیر

جستجو در خانواده برتر با گوگل

خطاب به همه کسانی که ماهواره و شبکه‌های معاند رو میبینن

 • 9:53
 • 243

خطاب به همه کسانی که ماهواره و شبکه‌های معاند رو میبینن
به نظرتون چرا یه کشور خارجی که بیشترین خصومت‌ها رو هم با کشور شما داره باید برای شما شبکه‌های متعدد راه اندازی کنه بدون تبلیغات و اگهی؟ پول اینها از کجا میاد؟ از کجا تامین مالی میشن؟ یه نمونه میارم چرا شبکه بی بی سی از مردمش مالیات اجباری دریافت می کنه بابت حق پخش شبکه ولی برای شما شبکه مختص به شما با انواع برنامه‌ها به طور رایگان پخش می کنه؟ 
یه مثال براتون می زنم
یک شخص با نام ایکس با پدر شما دشمن هست، ایکس توانایی درگیری فیزیکی با پدر شما رو در حال حاضر نداره به خاطر همین خودش رو به شما نزدیک می کنه که از طریق شما به پدرتون صدمه بزنه، میاد اول برای شما از پول جیبی‌های بچه هاش می زنه برای شما خرج می کنه بدون اینکه از پدرتون حرف بدی بزنه، نظر شما رو جلب می کنه و به ذهن شما می زنه اینکه آدم خوبیه چرا پدرم باهاش دشمنه؟ 
آروم آروم شروع می کنه شبهه‌های از گذشته پدرتون بهتون میگه بعد که حتی دروغش در میاد جوری وانمود می کنه که من بهت گفتم فکر می‌کنم پدرت این کار رو کرده، تو رو با شبهه‌ها و دروغ‌ها احاطه می کنه و تو پدرت با هم سرشاخ میشی، و آقای ایکس این موقع وارد ماجرا می شه و ضربه‌های اساسی رو به پدر می زنه و وقتی پدر نابود شد و تو هم پشتوانه ات رو از دست دادی دیگه توانایی درگیری با آقای ایکس رو نداری یا حداقل مدّت های طولانی نداری، حالا به جای ایکس امریکا و انگلیس رو جای گذاری کنید، جای پدر ایران و جای خودتون هم مردم ایران رو، و اون پول تو جیبی‌هایی که خرج شما شد همون هزینه‌هایی که امریکا و انگلیس از جیب مردم خودشون می زنن تا برای شما از طریق ماهواره و شبکه‌های مجازی خورد و خوراک فکری با کلی دروغ و شبهه بسازن جایگذاری کنید.

مطالب مرتبط :


(کل 11 توسط 3 نفر)

(10) دیدگاه ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش
ایرانی مهمان
1403/03/31
دوست عزیز حالا من یک سوال از شما دارم، من برم صدا و سیما نگاه کنم؟ شوخی میکنی؟
خاکستری هستم مهمان
1403/03/28
من سوال شما رو از طریق "پرسشگری سقراطی" پاسخ میدم:

چرا بخش قابل توجهی از مردم ایران اخبار سیاسی رو از طریق رسانه "ایران اینترنشنال" که وابسته به عربستان سعودیه دنبال می کنند ولی بخش قابل توجهی از مردم عربستان سعودی اخبار سیاسی رو از طریق رسانه "العالم" که وابسته به جمهوری اسلامیه دنبال نمی کنند؟
حسین مهمان پاسخ به خاکستری هستم
1403/03/29
بنا به پرسشگری سقراطی شما پاسخ میدم:
چرا یوتل ست برنامه پرس تی وی رو قطع و از طریق اروپا تحریم شد؟
خاکستری هستم مهمان پاسخ به حسین
1403/03/30
و این یعنی اونها شما رو تحریم کردند چون از نظر سیاسی می تونستید مردم اونها رو جذب کنید؟ یا اینکه شما رو تحریم کردند چون شما رو هم رده طالبان دسته بندی کردند؟ آیا تحریم مجاهدین خلق توسط جمهوری اسلامی دلیلی بر محبوبیت اون بین مردم ایران است؟

بد نیست نگاهی به محبوبیت جمهوری اسلامی ایران در کشورهای خارجی کنید:

"طبق این نظرسنجی مورد ادعای پیو، بیشترین نظر منفی نسبت به ایران در اسرائیل و کشورهای اروپای غربی با بالای 80 درصد نظر منفی نسبت به ایران وجود دارد و در آمریکا نیز از هر 10 آمریکایی 7 نفر نسبت به ایران نظر منفی دارند.
پیو همچنین مدعی است: در میان کشورهای اسلامی اردن با 81 درصد نظر منفی نسبت به ایران در صدر قرار دارد و پس از آن، کشورهایی چون مصر با 78 درصد، ترکیه با 68 درصد، لبنان با 60 درصد و فلسطین با 55 درصد در رده‌های بعدی هستند."
https://fa.abna24.com/story/429270

دوباره می پرسم، چرا عربستان سعودی نفوذ رسانه ای در کشور شما دارد ولی شما فاقد اثرگذاری در کشورشون هستید؟ چرا بنده به عنوان یک ایرانی باید در همه ممالک به جز پاکستان منفور عالم باشم؟
مسعود مهمان پاسخ به خاکستری هستم
1403/03/31
چون فرمانروایی رسانه دست اون هاست همین.جنگ نرم یعنی این.خودتو از خودت متنفر کنن و تبلیغات خودشونو کنن .فکر میکنید فیلم امریکن پای واقعیت امریکاست؟یه سرچی بزنید بد نیست که خود امریکایی ها به این فیلم به شدت واکنش بدی نشون دادن یکی از اسنادش هم درجه پایین فیلم تو بازخوردهای جهانی و ای ام دی بی هست.چرا خارجی هایی که به ایران میان نظرشون به کل عوض میشه نسبت به ایران.در ضمن کل جهان هیچوقت کسی به خاطر قیافه کسی کشور دیگه ای رو دوست نداره فقط بخاطر منابع و منافع است.اگه الان به قول خودتون شخص شما منفور عالم هستید بخاطر امپراطوری رسانه ای هست.امیدوارم چندباری خارج از کشور سفر کنید ببینید که بهشت برین که تو فیلما دیدید اون نیست البته اگه انصاف داشته باشید
علی مهمان
1403/03/28
این بحث ها خیلی وقت هست حل شده هست
ببینین کسی نمیگه اونا خیر خواه ما هستن و...
ولی در ارتباطات و رسانه و... یه بحثی وجود داره که هر کسی رسانه در اختیارش هست همه واقعیت و هر آنچه درست هست رو نمیگه و فقط به چیزایی اشاره میکنه که به نفعش هست. حالا هم در فضای بسته داخلی و این شرایط سخت معلوم هست که نا کار امدی وجود داره ولی در رسانه های داخلی نه تنها هیچ اشاره ای نمیشه بلکه همه چیز گل و بلبل هست طبیعتا رسانه های اونوری بهش اشاره میکنن و مخاطب رو جذب میکنن حالا شما هر چیزی اسمش رو بگذاری گفتن بخشی از واقعیت هست که به مذاق شما خوش نمیاد هست. البته طبیعی هست اونا هم در کنار واقعیاتی که میگن یسری سو گیری و اخبار نادرست و... هم داشته باشن همونطور که این ور اگه بیشتر نباشه کمتر هم نیست.
خلاصه بگم توی دنیای جدید به یک و یا دو رسانه نمیشه محدود شد همه از همه منابع اطلاعات کسب میکنن و در نهایت اخبار مختلف رو جمع بندی و نتیجه گیری میکنن.
ذهن بسته یعنی فقط محدود بشی مثلا به صدا و سیما و ایتا چشم بسته هر چی بگن قبول کنی.
البته بر عکسش هم درسته ولی مردمی که به رسانه های هر دو طرف نگاه میکنن ولی به مرور متوجه میشن رسانه های داخلی هر چی میگن درصد بالایش با واقعیاتی که خودشون توی جامعه میبینن تفاوت معناداری داره به تدریج اون رسانه های داخلی رو کنار میزارن و این عدم اعتماد محصول یک روزه و کار دشمنان و... نیست بلکه محصول عدم صداقت مداوم داخل هست
FaAh مهمان
1403/03/28
سلام
حالا اگه من حرفی بزنم بازم ممکنه برداشت اشتباه بشه و برچسب های مختلف زده بشه.
ولی با حرفاتون به صورت منطقی موافقم. هیچ کس بخاطر خیرخواهی خانواده آدم رو پیشش خراب نمیکنه( همون مثال شما) حالا اگه من فرزند میبینم یکی در مورد خانواده ام برام شبهه ایجاد می‌کنه منطقیش اینه که حرفای خانواده خودم رو هم بشنوم و به اونا هم فکر کنم.
و کاملا منطقی به یه نتیجه ای برسم نه با ذهنیتی که برام ایجاد شده.
رضا مهمان
1403/03/28
پس اخبار رو از کجا بگیرن؟
از صدا و سیمای میلی؟؟ از صدا و سیمایی که همه چیز رو سانسور میکنه؟؟
از خبرگزاری فارس و تسنیم؟؟
خانواده برتر مهمان پاسخ به رضا
1403/03/28
سلام وقت بخیر
از افرادی با تفکر شما کسی انتظار نداره که اخبار رو فقط از رسانه های داخلی دنبال کنید.
اما برای حفظ انسجام ملی و حفظ امنیت، به عنوان عضوی از جامعه ایران، انتظار میره فقط بر اساس اخبار رسانه های معاند نتیجه گیری نکنید. بلکه پاسخ سوال و شبهه ای که براتون ایجاد می کنن رو در رسانه های داخلی ((هم)) جستجو کنید.
چون رسانه های فارسی زبان خارجی، سابقه ی بدی در دروغ پراکنی دارن. برای مثال در اتفاقات اخیر در مدتی کمتر از یک ماه، به طور متوسط در هر 2 دقیقه یک دروغ به خورد مخاطبان شون دادن!
همون طور که داخلی ها دست شون در افشای دروغ خارجی ها باز هست، اون ها می تونن اگه رسانه های داخلی دروغ گفتند به افشا گری بپردازند.
در حال حاضر زمینه برای دروغ پراکنی چندان فراهم نیست، اما نمی دونم رسانه های معاند مخاطبان شون رو چی فرض کرده بودند که در 25 روز حدود 17 هزار دروغ گفتند!!!
مسعود مهمان پاسخ به رضا
1403/03/28
به نظرت اخبار درست میگن همون ماهواره؟
حالا که پیگیر اخبار ماهواره ای هستی چندتا سوال بپرسم
از حسن فیروزی چه خبر
ارمیتا عباسی چیشد
پاهای حسین رونقی چه جوری رشد کرد دوباره؟
پرتو جغتایی چی؟
راستی امید تجریشی قندشکن بدون نیاز به اینترنت رو بلاخره منتشر کرد؟
مگه اینا شبکه هایی با ازادی بیان نیستن پس چرا کارشناسشون تو یه مورد از ایران حمایت کرد کتکش زدن چی بود اسمش فربد طلایی
اش چقدر شور شده که پانته آ مدیری مجری در مورد سعود نشنال میگه برده داری محض بود
و هزاران مورد دیگه
مثالشو زدم حقیقت محض بود
همون صدا و سیمای ملی هم از سر بعضیا زیاده
کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد کسی که خودشو بزنه به خواب نه

آمار و اطلاعات خانواده برتر

 • کل مطالب : 228
 • کل نظرات : 1588
 • افراد آنلاین : 5
 • تعداد اعضا : 59
 • آی پی امروز : 216
 • آی پی دیروز : 331
 • بازدید امروز : 989
 • باردید دیروز : 1,670
 • گوگل امروز : 43
 • گوگل دیروز : 69
 • بازدید هفته : 11,265
 • بازدید ماه : 38,340
 • بازدید سال : 131,913
 • بازدید کلی : 131,996