موضوعات پربازدید

مسائل پسران
مسائل دختران
مسائل روز
جدیدترین ها
منتخب مدیر

جستجو در خانواده برتر با گوگل

بهتره ما رای ندیم، طرفداران حکومت انتخاب درست تری دارند!

 • 9:11
 • 335

سلام
کم مونده به انتخابات، داشتم فکر می کردم برای چی رای بدیم؟

بالاخره طرفداران حکومت رای می‌دهند یکی انتخاب می شه دیگه، وقتی ... انتخاب شد می گفتند مردم انتخاب شون خوب نبوده، یعنی اینکه طرفداران حکومت عقل شون بیشتره درست انتخاب می کنند، پس الان بهتره ما رای ندیم اونا به جای ما تصمیم بگیرند، البته من هیچ وقت به ... رای ندادم.

مطالب مرتبط :


(کل 11 توسط 3 نفر)

(18) دیدگاه ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش
مریم دل شکسته مهمان
1403/03/31
سلام، من معترض و مخالف شدید به حاکمیت هستم و حقوق من با شرکت در انتخابات بدست نمیاد بلکه با شرکت نکردند بدست میاد ولی چطوری؟

هر چقدر افراد سیاسی به اصطلاح انقلابی و ارزشی قدرت بیشتری پیدا کنند از نظر من بهتره چون افزایش قدرت این افراد یعنی ضعیف تر شدن ایدئولوژی حاکمیت

دقت کردید ۲ دهه بود دنبال حذف گشت ارشاد و نداشتن روسری از طریق اصلاح طلب ها بودید؟ با رای آوردن آقای رییسی به قدری فشار آوردند که بغض مردم ترکید و اون قضایا رخ داد

الان طرفدارای حکومت چقدر آرزو دارند به قبل مهسا امینی برگرده؟ خیلی زیاد، ولی شدنی نیست

این آقای جلیلی هم آن شالله رای میاره و مسیر رئیسی رو ادامه میده و دوباره به قدری تنش خارجی و داخلی ایجاد می کنه که ما مخالفین بیشتر به حقوقمون می رسیم

این دور هم که یا بایدن رای نمیاره یا اگه بیاره دور آخرشه و کاخ سفید ۴ سال دیگه نهایتا دوباره دست جمهوری خواه ها هست اونوقت ببینم با یه دولت قدرتمند توی آمریکا که شبیه ترامپ هست چطور کنار میایید

به امید ریاست جمهوری کاندیدای انقلابی
علی مهمان
1403/03/29
سلام.
یه نظر نوشته بودم قبلا ، اگر حرف ناحق توش بوده، عذر میخوام از صاحبان حق.
در مورد پست ،خلاصه بخوام بگم، کشور با همکاری ساخته میشه. شاید کسی بپرسه: یعنی اگه ما همه توی انتخابات شرکت کنیم کشور درست میشه؟ جواب: ساختمون فقط با نقشه کشیدن درست نمیشه، باید بیل برداریم بریم سر زمین با زور بازو بسازیم. هم نقشه نیازه و هم کار، هم رای درست دادن نیازه و هم کارهای بعدش.
شاید کسی بگه: چرا بعضیا کمتر برای کشور کار میکنن ولی بیشتر پولدارن؟ جواب: اگه حق بقیه رو خوردن، پس یک راهی که به ذهن آدم میرسه اینه که با هم جمع بشیم بریم حقمون رو بگیریم ازشون.
خاکستری هستم مهمان
1403/03/27
به خانواده برتر/جناب نجفی گرامی

سلام وقت بخیر
تعریف شخص بنده از "تندرو" در مفهوم سیاسی اون افکار و اعمال سیاسی هست که در بخش اجتماعی منجر به التهابات مهسا امینی و در بخش اقتصادی اون منجر به تحریم چند دهه ای ایران بشه، کسانی که از نظر سیاسی شرایطی رو در کشور ایجاد می کنند که منجر به کشته شدن یکصد نیروی امنیتی نظامی در قضیه مهسا امینی شد مصداق تندرو از نظر من هستند.

حسن روحانی 8 سال رییس جمهور بود اما هیچ اعتراض گسترده ای در زمینه حجاب مثل دولت آقای رییسی رو تجربه نکرد علتش این بود که سعی می کرد از تندروی در این زمینه دوری کنه.

با این تعریف من جبهه پایداری، رییس جمهور مرحوم سابق و افرادی مثل آقای جلیلی رو تندرو می دونم حتی با اینکه سعید جلیلی رو فردی بسیار پاکدست و ساده زیست می دونم اما افکار ایشون رو همچنان در تضاد با منافع ملی کشورم می بینم.

بخش دوم سخنانم که درباره جناب قالیباف بود به شکل واضحی اشاره به خبرنگارهایی مثل وحید اشتری و یاشار سلطانی بود که با شکایت ایشون به زندان افتادند گرچه خود ایشون در ظاهر نفی می کنند، اما به نظرم فرد اهل مطالعه ای مثل شما به خوبی می دونه وقتی ایشون حتی آقای رایفی پور رو هم به قوه قضاییه می کشونه قطعا تکذیبشون قابل اتکا نیست.

درباره مهندسی انتخابات، حاکمیت با چینش خاص کاندیداها می تونه مطلوب خودش رو از سبد به بیرون بکشه.

در انتخابات اخیر کاندیداها به شکلی انتخاب شدند که هر سه سبد آرای نزدیک به هم داشته باشند تا انتخابات به دور دوم بره، طبیعی هست که کاندیدای مطلوب حاکمیت(اقای قالیباف) سبد رای مشترک با هر دو نامزد دیگه داره.

لذا اگه در دوم با اقای جلیلی بیفته افرادی که به پزشکیان رای میدن آرای خودشون رو به سبد ایشون می ریزند و اگه در دوم با آقای پزشکیان بیفتند افرادی که به آقای جلیلی رای میدن آرای خودشون رو در سبد آقای قالیباف می ریزند که در هر دو صورت آقای قالیباف رییس جمهور میشه.

تنها حالت ممکن برای اینکه این موضوع رخ نده اینه که یا آقای جلیلی یا پزشکیان هر کدوم رای خیلی بالایی در دور اول بیارند و رییس جمهور بشن تا انتخابات به دور دوم نره که با توجه به نزدیک بودن سبد رای کاندیداها به شدت بعید به نظر می رسه.
خانواده برتر مهمان
1403/03/25
سلام وقت بخیر
ملاک هایی که مقام معظم رهبری برای راهنمای مردم برای انتخاب اصلح بیان کردند این موارد هستند:
دین
استقلال
مبارزه با فساد
منافع ملی
باید ببینیم کدوم نامزد، در این موارد امتیاز بیشتری کسب می کنن.
اگه به هر دلیلی خودمون به نتیجه نرسیدیم، می تونیم از نظرات افراد شاخص، با سابقه و مورد اعتماد استفاده کنیم.
رضا 487 مهمان پاسخ به خانواده برتر
1403/03/25
خوب ما به این نتیجه می‌رسیم که اینها خودشون مفسد هستن و وقتی مفسد باشی یعنی دین برات مهم نیست و منابع غزه و لبنان و ... هم بر منافع ملی ترجیح میدن
حالا چکار کنیم؟؟
خانواده برتر مهمان پاسخ به رضا 487
1403/03/25
سلام وقت بخیر
میگید این ها خودشون مفسد هستند. این جمع بستن منصفانه است؟ از خدا نمی ترسید که به همه تهمت می زنید؟!
بله در بین مسئولین دزد پیدا میشه، اما این که ندیده و نشناخته به دیگران تهمت می زنید عاقبت خوبی نداره.
در مورد اختصاص منابع به غزه و لبنان میشه در یک پست جداگانه بحث کرد. لطفا متن پیشنهادی تون رو در صفحه ارسال پست بفرستید.
رضا مهمان پاسخ به خانواده برتر
1403/03/29
تهمت نیست
دزدی و مفسد بودن نمونه های مختلفی داره،وقتی شخص مسئولیت کاری رو بر عهده میگیره که توانایی انجام اون کار رو نداره و یا کار اشتباه انجام میده آیا حقوقی که دریافت میکنه حلال هست؟؟
فرض کنین در نقطه ای از کشور که بارش باران و برف نداریم ده تا سد بزرگ با هزینه های چند صد میلیاردی بسازیم،آیا این بدتر از دزدی نیست؟؟ این فساد نیست؟
خاکستری هستم مهمان
1403/03/25
اون چیزی که من به شخصه دارم حداقل در بین حلقه سخت طرفداران حکومت(مردم عادی و نه دارای قدرت سیاسی) می بینم اینه که بخش زیادیشون طرفدار آقای سعید جلیلی هستند(نگاه کنید به نظرسنجی های ایتا) و ایشون رو فردی پاک و درستکار می دونند و انصافا منم آقای جلیلی رو به عنوان فردی تندرو ولی فاقد هر گونه فساد اقتصادی قبول دارم.

با این حساب خود طرفداران مردمی حکومت آیا ناراضی از این نیستند که در عمل داره توی خود حاکمیت رخ میده اینه که برای یک نفر دیگه هست که 160 تا از نماینده های مجلس نامه می نویسند که بره رییس جمهور بشه، برای یک نفر دیگه هست که علیرغم شبهه های اقتصادی، مخالفینش به زندان رفتند؟ این چه انتخابات سالمیه که فردی که خود شما عزیزان اون رو سالم نمی دونید قدرتمندترین کاندیدا هست؟

البته بنده با همه اینها آقای قالیباف رو به خاطر توسعه گرایی و تندرو نبودنش به اقای جلیلی ترجیح میدم ولی اگه خود طرفداران حکومت مجبور بشن در آخر به خاطر تصمیم گیری نظام به ایشون رای بدن چه حسی پیدا می کنند؟ آیا واقعا حس می کنید در یک حکومت مردم سالار زندگی می کنید وقتی حاکمیت حتی ایده آل انقلابیش با شما یکی نیست؟

کسی که خودش رو به رضاخان تشبیه می کنه، اگه در آینده قدرت کامل رو در نظام بدست بیاره چقدر از ایدیولوژی جمهوری اسلامی باقی می گذاره؟ من که مخالف ج.ا هستم و به نظرم خود ج.ا با انتخاب های فعلیش مثل دکتر قالیباف در انتخابات فعلیش داره فرایند سکولارسازی خودش رو سرعت میده.
خانواده برتر مهمان پاسخ به خاکستری هستم
1403/03/25
سلام وقت بخیر
گفتید آقای جلیلی "تندرو" هستند، این رو بیشتر توضیح بدید لطفا

یه جای دیگه در مورد یه نفر دیگه گفتید: "... علیرغم شبهه های اقتصادی، مخالفینش به زندان رفتند؟" این رو هم همین طور

گفتید: " ... اگه خود طرفداران حکومت مجبور بشن در آخر به خاطر تصمیم گیری نظام به ایشون رای بدن چه حسی پیدا می کنند؟"
این اجبار کردن مردم توسط نظام در آخر، از چه طریق صورت میگیره؟ آیا قبلا سابقه داشته؟

گفتید: " ... وقتی حاکمیت حتی ایده آل انقلابیش با شما یکی نیست؟"
این رو لطفا توضیح بدید. فرض کنیم ایده آل حاکمیت آقای پزشکیان باشه و ایده آل مردم مثلا آقای قالیباف، حاکمیت از چه طریق می خواد ایده آل خودش رو به مردم قالب کنه؟!

محمدعلی مهمان
1403/03/25
چون شاید اگه تایید صلاحیت نشوند میشه مثل مهسا امینی . ما کاری به این سیاست های پیچیده نداریم . بعدش اگه یه بازیه چرا مردم رو لج احمدی نژاد و رئیسی به روحانی رای دادند حالا که برعکسه هر دو یکی اند . بله با این روش ها کار برای مردم نمیشه ولی من گفتم بهانه از یکسری گرفته و حجت مردم بر همه جناح های سیاسی باشد چون ما همه تو این کشور زندگی می کنیم هم رای ندادیم هم به اصلاح طلب ها رای دادیم می مونه این آخرین راه ..
محمدعلی مهمان
1403/03/24
خب اصولگرایان می گفتند فقط یک رئیس جمهور ما داشتیم بقیه اصلاح طلب بودند ‌. ما فقط ۸ سال را داشتیم خود مردم رفتند رای دادند به اینها .. وقتی آقای رئیسی آمد گفتند دیگه بهانه ندارید مجلس و دولت از یک جناحند تا اینکه این اتفاق سقوط افتاد . همه می دونیم برای درست کردن وضعیت موجود زمان زیاری وقت لازمه نه دوسال و نیم پس : در صورت رای دادن به کسی باید رای داد که نزدیک ترین فرد به قبلی باشه
جدا از اینکه رئیس جمهور قبلی راه درست را می رفت یا نه باید کارش به آخر برسه تا بهانه ای برای جناح یا کسی باقی نماند ...
این فرد هم با مناظره و صحبت مشخص نمیشه بلکه باید از سیاستمداری که بشناسیم سوال کنیم .
رضا مهمان پاسخ به محمدعلی
1403/03/24
اول اینکه اصول گرا و اصلاح طلب برای ما مهم نیست،‌ما همشون رو یکی میدونیم و اینها فقط یه بازیه
دوما اگه واقعا اصلاح طلب فرق داره و دشمن جمهوری اسلامی هست چرا تایید صلاحیت میشن؟؟ فرقشون با اون اغتشاشگرا که دشمن جمهوری اسلامی بودن و اعدام شدن چیه؟؟
رضا مهمان
1403/03/24
بعد مگه این ۶ نفر تا حالا مقام و منصب نداشتن ؟؟ چکار کردن تا حالا؟؟
بهار خوشبختی مهمان پاسخ به رضا
1403/04/01

سلام
گفتین چیکار انجام شده ؟

زاکانی چه کرد ؟چیزی که من حس کردم ؟
،، من تهران زندگی میکنم ،،، روبه روی خونمون پارک تا قبل از اینکه ایشون شهردار بشه ،،، پر از معتاد بود ،،، از وقتی اومد همه جمع شد ،،، که خودشون هم اشاره کردن تو مناظره ،،، در زمان شهردار نجفی
اصلا گسترش مترو نداشتیم
ولی در زمان آقای زاکانی کلی گسترش پیدا کرد خط مترو تهران ،،، این باعث میشه رفت آمد در تهران با این حجم از جمعیت خیلی بهتر بشه و....

قالیباف ... زمانی که شهردار بود ،،، یک سال بهترین شهردار دنیا شناخته شد ،،، رزومه خیلی قوی داره ،،، ولی کاری که من تو زندگیم حس کردم ،،، ایشون کاری کرد تهران شد گلستان ،،،، قصد تعریف ندارم ،،، حقیقت ،،، کلی فضای سبز ،، کلی پارک ساخته شد ،،، پارک بانوان ،، سرای محله ،، و...

حالا زمان روحانی کی شهردار بود ،،، نجفی ،، که زنش رو کشت ،،، بعد هم آزاد شد
کدوم بهتر ؟
رضا مهمان
1403/03/24
بله،رای دادن و ندادن ما هیچ تاثیری نداره
چون ریاست جمهوری هیچ کاره هست***
سرنوشت چای دبش و فولاد و فساد لاستیک آستان قدس رضوی و باغ ازگل و فرشهای کاخ سعد آباد و ... چی شد؟؟؟
جناب نجفی منتشر کن میخوام جوابم رو بگیرم، ممنون
خانواده برتر مهمان پاسخ به رضا
1403/03/24
سلام وقت بخیر
یکی از اتفاقات بدی که در وبلاگ قبل رخ میداد، این بود که در چنین مباحثی، بعضی از معترضین به جمهوری اسلامی قائل به بحث در مورد یک موضوع در یک پست نبودند. در نتیجه بحث به سرانجام خاصی نمی رسید.
شما در مورد موضوعات بالا سوال دارید؟ بنده استقبال می کنم
می تونید در مورد هر کدوم از مواردی که ذکر کردید، یک پست جداگانه ارسال کنید.

موضوع این پست: بهتره ما رای ندیم، طرفداران حکومت انتخاب درست تری دارند!
آیا این نظر که ما در انتخابات شرکت نمی کنیم چون در انتخاب کردن اشتباه می کنیم، استدلال درستی برای عدم شرکت در انتخابات محسوب میشه یا خیر
رضا مهمان پاسخ به خانواده برتر
1403/03/24
بله سوال دارم و ممنون از شما
بله درسته،ما اشتباه میکنیم،از بین ۶ نفر مومن و انقلابی که این همه به مردم خدمت کردن انتخاب سخته و ممکنه دچار گناه بشیم چون تخصصی نداریم
علی ۷۴ مهمان پاسخ به رضا
1403/03/27
حداقل از نظر نامزد ها که ریاست جمهوری تا حدی کاره هست و برای همین ثبت نام میکنن.
در مورد خطی که توش چای دبش نوشتید، در مورد چای دبش و فرش ها که اتفاقا دولت آقای رئیسی میتونه بگه وعده مبارزه با فساد رو پیگیری کرده، وگرنه میتونستن بی خیال باشن و ادامه کارهاشون رو انجام بدن. در بقیه موارد تحقیق نکردم.
همون اختلاس ۳۰۰۰ هزار میلیاردی مشهور هم که یک نفر اعدام شد. پولا هم مقداری برگشته(حتی شاید کامل برگشته باشه) . اون شخصی هم که میگن کانادا رفته، به دلیل بخشی از قضیه متهم هست.

آمار و اطلاعات خانواده برتر

 • کل مطالب : 228
 • کل نظرات : 1588
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 59
 • آی پی امروز : 204
 • آی پی دیروز : 331
 • بازدید امروز : 867
 • باردید دیروز : 1,670
 • گوگل امروز : 38
 • گوگل دیروز : 69
 • بازدید هفته : 11,143
 • بازدید ماه : 38,218
 • بازدید سال : 131,791
 • بازدید کلی : 131,874