موضوعات پربازدید

مسائل پسران
مسائل دختران
مسائل روز
جدیدترین ها
منتخب مدیر

جستجو در خانواده برتر با گوگل

شوهر شما پنهانی صیغه کنه باهاش برخورد می کنید ؟

 • 23:00
 • 665

سوال جنبه فرضی و نظرسنجی داره و واقعی نیست

فرض کنید که همسر یک مرد هستید و ۳ ساله با هم ازدواج کردید
بعدش شوهر شما طی یکسال ۱۰ بار ازدواج موقت کنه
مثلاً بره پیش خانمهای جوان یا یائسه ای که مثلاً یک میلیون تومن می‌گیرن تا یک ساعت با یک مرد ازدواج موقت کنن
و شوهر شما طی یکسال ۱۰ بار این کار را بکنه
بعدش شما از یه جایی متوجه این قضیه بشوید
آیا میگید شوهرم مرده و از حق قانونی و شرعی اش استفاده کرده؟
یا با ابزارهای قانونی که دارید مثل مهریه و حق طلاق با شوهر تان برخورد می کنید ؟

مطالب مرتبط :


(کل 0 توسط 0 نفر)

(16) دیدگاه ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش
مهدی ح مهمان
1403/03/28
بشین باهاش صحبت کن و بپرس چرا میره دنبال صیغه؟ اگه منطقی بود سعی کنید رفع کنید و اگه منطقی نبود، پیش مشاوره برید.
اگه بازم انجام داد، سخت تر برخورد کنید یا خانواده رو در جریان بذارید.
طلاق رو بذارید، آخرین مرحله که هیچ راهی براتون نمونده باشه
دختر خوب مهمان
1403/03/24
خیانته دیگه من کاری به این چیزا ندارم. قطعا جدا میشم. جدای از همه مسائل حداقل سیفلیس و سوزاک و hpv و... نگیرم.
غریب آشنا مهمان
1403/03/09
طلاق و اینا برای این مرد خیلی کمه. مجازات سنگینی که میتونم براش درنظر بگیرم قابل گفتن نیست اینجا. من تو دوره دانشجویی کارورزیم به تعداااد موهای سرمممم hpv دیدم، اونم نه از خانومایی که حالا فک کنید چه ظاهر تو چشمی داشتن نه، خانومای ساده و خونه دار بعضا ۴۰ساله که حتی نمیدونستن اینی که دارن زگیله. خانومه میگفت تو بارداری چروک میشه پوستم! انقد ساده و از دنیا پرت! اینا از کجا اومده؟ از شوهر سه نقطه‌اش که با همین خانومای معلوم الحال میپره و منتقل کرده به همسر بیچاره و وفادارش. حالا اینکه چقدررر مستعد سرطان دهانه رحم میشه به دنبال این ویروس هم که هیچ بماند.
ناراحت کننده‌اش اینه که شما میگی با یه آدم مذهبی ازدواج میکنم تا مثل یه بی‌بندوبار نباشه خیانت براش عادی باشه، اینا با صیغه های متعدد از اینور حلالش میکنن. خدایا نجات بده خانومارو
رضا مهمان پاسخ به غریب آشنا
1403/03/09
نه اینکه همه خانمها مریم مقدس هستن خدا باید نجاتشون بده
رضا مهمان
1403/03/08
خیر،کاریش نداریم
فرناز مهمان پاسخ به رضا
1403/03/09
جالبه این کامنت... یه آقا میاد و به همچین سوالی میگه خیر کاریش نداریم 🤭🙂
معلومه از نظر شما نباید کاریش داشته باشیم
رضا مهمان پاسخ به فرناز
1403/04/03
اگه‌ بخواد غیر پنهانی صیغه کنه بهش اجازه نمیدین،پس باید پنهانی صیغه کنه دیگه
هانیه خوناب شفق مهمان
1403/03/07
طبق نوشته ی شما *کلا وجود چنین صفاتی در هر فردی باعث دوری از اصل معنای زندگی و همسر خواهد شد.*

من دقیقا در همین جمله شما هنگم ،اعتقاد من اینه خانواده برای چنین مردایی معنا نداره که میره سراغ صیغه
اما شما میگین چنین صفاتی باعث بی معنایی زندگی مشترک میشه
حرف من ،بی معنا بودن خانواده (قبل صیغه)

حرف شما ،بی معنا شدن زندگی مشترک و خانواده (بعد صیغه )


کلا نظرم اینه اندک حتی سر سوزنی زن و خانواده برای مردی ارزش داشته باشه حتی چشم نمی گردونه زن مردم رو دید بزنه ،واسه زن هم همین طوره ، فرقی ندارن
FaAh مهمان
1403/03/06
و یه مورد دیگه اینکه شاید صیغه حالت شرعی داشته باشه ولی به این معنی نیست که انجامش بدیم یعنی اخلاقی نیست.
یه سری چیزا از نظر شرعی اشکالی نداره ولی از نظر اخلاقی اشکال داره و رعایت اخلاقیات هست تفاوت بین آدما و حتی آدم و حیوان ( معذرت می‌خوام از دوستان) رو مشخص می‌کنه.
مثلاً تو یه خونه پدر و مادر و خواهر و برادر بهم محرم هستند و از نظر شرعی اشکالی نداره که مو و بدن هم رو ببینن، ولی مگه آدم لباسی که پیش همسرش میپوشه رو پیش برادرش هم میپوشه؟؟؟؟؟
نه.
چرا؟
بخاطر همون اخلاقیات
صیغه هم همینه، از نظر شرعی اشکالی نداره ( البته اون چیزی که ما تفسیر میکنیم) ولی اخلاقی نیست و تبعات خودش رو داره. و آدم رو تبدیل به تنوع طلبی می‌کنه که اصلا دیگه راضی نمیشه با هیچ چیزی. و هی ادامه میده و میده و آخرش میبینه دیگه اصلا نمیتونه جلوی خودش رو بگیره حتی اگه بخواد.
به جای اینکارا چرا نمیشینه با همسرش حرف بزنه؟ که توقعات همدیگرو به تعادل برسونن. یعنی زندگی مشترکشون و همسرش اونقدری ارزش ندارد که آدم یه سری خواسته ها رو کنار بذاره؟
بابا اون آدمی هم که صیغه اش میکنن اونم خانمه دیگه چه فرقی با خانم خود آدم داره؟؟ به جز اینکه اونقدری با افراد مختلف بوده که یه حرفه ای شده.
یعنی آدم راضی میشه با کسی که با چندین نفر بوده باشه ؟؟؟ پس چرا اگه همسر خودمون یه ذره خطا کنه اصلا نمیگذریم ؟؟؟ مگه ما دوست نداریم با کسی باشیم که با چندین نفر مختلف قبل و بعد ما بوده و خواهد بود ؟؟؟؟
ولی از خطای همسرمون نمیگذریم چون دوست نداریم به جز ما با کسی باشه و هیچ علتی توجیه کننده این کار نخواهد بود.
پس لطفاً اینقدر صیغه صیغه نکنیم. آدمی که باهاش صیغه میکنیم فرقی با همسرمون نداره فقط یه حرفه ای هست همین چون با آدمای مختلف بوده .
وسوال ما همیشه میگیم من دوست دارم با همسرم تلاش کنم و خونه بخرم و... پس چرا این تلاش رو به همه ابعاد زندگی مشترک نمیبریم؟ که با هم از همه چی لذت ببریم.
و لطفا اگه به یه جایی رسیدیم که دیگه نمیتونیم لذت رو تجربه کنیم اونقدری شرف و انسانیت داشته باشیم که به طرف مقابلمون بگیم من دیگه نمیتونم باهات ادامه بدم و راه رو براش باز بذاریم نه اینکه خیانتمون رو با شرع و... توجیه کنیم.
خیانت یعنی من بقیه رو به طرف مقابلم ترجیح بدم فرقی نمیکنه شرعی باشه یا غیر شرعی . پس لطفاً خودمون و بقیه رو گول نزنیم.
FaAh مهمان
1403/03/06
سلام
بنظر من همچین آدمی اونقدری ارزش ندارد که بخوام ازش ناراحت بشم. فرقی نمیکنه کارش شرعی باشه یا نباشه در هر صورت به من خیانت کرده و تعهد و دوست داشتنمون اونقدری براش ارزش نداشته که یه سری توقعاتش رو بیاره پایین.
ممکنه اینجا یه عده بیان بگن که خوب شاید همسر این آقا کارش رو خوب انجام نداده و به این آقا حق بدن ولی شاید این آقا هم برای خانمش کامل نیست و یه سری نواقص داره اون موقع همسرش باید بهش خیانت کنه؟؟؟
مطمئنا نه، بنظر من دوست داشتن و تعهد تو این جا ها هست که خودش رو نشون میده که من ناقص کسی که دوستش دارم رو به کامل بقیه ترجیح بدم. وگرنه اگه طرف مقابل من کاملا عالی باشه مطمئنا هر کس دیگری جای من بود باهاش میموند ولی اگه کاملا عالی نباشه و من باهاش بمونم اینجا میشه اسمش رو دوست داشتن گذاشت.
وگرنه زندگی که یکی از افرادش می‌ره با یکی دیگه خوش میگذرونه فرقی نداره شرعی باشه یا غیر شرعی بنظر من ذره ای ارزش ندارد. و اون آدم کاملا از چشمم می افته و به هیچ عنوان دیگه نمیتونم زندگی رو باهاش ادامه بدم. و اینجا بنظر من طلاق تنها گزینه من خواهد بود. و ترجیح میدم تو خیابون بمونم ولی زندگی رو با این آدم ادامه ندم در این حد از چشمم می افته.
و تحت هیچ شرایطی ، تاکید میکنم تحت هیچ شرایطی زندگی رو با این آدم ادامه نمیدم.
و بنظر من آدم چرا باید با کسی که دوستش نداره زندگی کنه، پس کسی که دارم باهاش زندگی میکنم و دوستش دارم این کار رو انجام بده به هیچ عنوان دیگه زندگی رو باهاش ادامه نمیدم.
در مورد استفاده از حق طلاق و مهریه و... از طلاق استفاده میکنم ولی شاید مهریه رو بیخیال بشم یا شایدم مهریه رو بگیرم ولی یک ریالش رو هم واسه زندگی خودم استفاده نمیکنم و میدم به خیره ای چیزی.
من قبلا فکر میکردم اگه همچین اتفاقی بیافته فلان کارو میکنم و بهمان کار رو میکنم ( چون تو محل کارم از این موارد خیانت دیده بودم) و طرف رو اذیت میکنم چون با کارش اذیتم کرده و فلان.
ولی الان بنظرم این آدم حتی ارزش اذیت کردن هم نداره و به حال خودش رها میکنم.
وآدمی که ازرش زندگی مون رو درک نکرده، لیاقت دوست داشته شدن توسط من رو نداره ولیاقت درگیر کردن فکرم رو هم نداره،
و بره با بقیه خوش باشه.
هانیه خوناب شفق مهمان
1403/03/06
یه سوال چرا این مرد که متاهله میره صیغه می کنه ؟ دلیلش چیه ؟
پاسخ : سلام وقت بخیر
لطفا یکی دو خط توضیحات اضافه کنید تا به عنوان یک سوال جداگانه ارسال بشه
هانیه خوناب شفق مهمان پاسخ به هانیه خوناب شفق
1403/03/06
چرا یه مرد متاهل با وجود همسر میره صیغه می کنه ؟
سوالی هست که شاید صدها جواب موجه و غیر موجه داشته باشه ،منتها اینکه چگونه با این قضیه کنار بیاییم به نوع نگاه هرکسی بستگی داره ،
شاید یک مرد متاهل با داشتن یک زندگی ایده ال از هر نظر زن خوب ،فرزند خوب ، موقعیت مالی خوب بره سراغ صیغه کردن ،یا برعکسش یک مرد آس و پاس هم بره سراغ صیغه ،اینکه چه عاملی باعث میشه یک مرد متاهل همچین کاری کنه باید خلق و خوی اون شخص زیر و رو بشه تا دلیلش رو بشه که بسیار سخت می نماید ،
متاسفانه نوع صیغه هم باعث دشواری کار میشه،ساعتی ،یک روزه ،ماهانه و سالانه و بلند مدت و... نوع رابطه ...دلیل صیغه ...
اما از نظر من عاملی که باعث آسونی این قضیه شده ،دسترسی آسان به شخص صیغه هست ،هوهام مهمان
1403/03/06
از نظر من این بستگی داره به حست نسبت به همسرت. اگه دوستش نداشته باشم و به اجبار تو اون زندگی باشم اصلا برام مهم نیست و شاید اصلا به روی خودم نیارم و بگم همین که طرف من نمیاد شکر!! اگه دوستش داشته باشم همون موقع از چشمم می افته و هیچ وقت دلم باهاش صاف نمی‌شه و اگه باهاش ادامه بدم حتما جبری در کار بوده و حتی اگه قانونی جدا نشم خودمو یه فرد مجرد میدونم و هیچ تعهدی رو نسبت بهش نگه نمی‌دارم ولی اگه بتونم و شرایطش باشه طوری رهاش میکنم که انگار هیچ وقت نبوده. اصلا وقت واسه برخورد و تنبیه و ... صرف نمیکنم چون به نظرم چنین کسی ارزش این و نداره که بخوام اعصابمو واسش ناراحت کنم میذارم با داشته هاش خوش باشه.
مهندس منطقی مهمان
1403/03/06
سلام؛ از نظر من ازدواج موقت برای مردی که متأهل هست هیچ توجیهی نداره چراکه در حالت عادی هم به دلایل متعدد با این امر موافق نیستم. همچنین حتی اگر قانون هم با این عملکرد مشکلی نداشته باشه، چنین اعمالی باعث از هم گسیختگی بنیان خانواده و هتک حرمت بین زن و شوهر میشه. تنوع طلبی برخی را نمیشه با صیغه موقت مشروع جلوه داد. قطعا با چنین مردی نمیشه زندگی کرد چراکه چنین تفکراتی به همین جا ختم نمیشه و تبعات دیگری هم خواهد داشت تا جایی که یک مرد را نتونیم مردی برای زندگی و یک همسر و حتی پدر بدونیم!
هانیه خوناب شفق مهمان پاسخ به مهندس منطقی
1403/03/06
ببخشید 😊
اشاره فرمودین باعث هتک حرمت بین زن و شوهر ، و باعث گسیختگی بنیان خانواده میشه ،هیچ توجه کردین خانواده اگه ارزش داشت مرد به همون خانواده یا همون خانم خانواده اکتفا میکرد ،دیگه اگه می مرد هم نمی رفت سراغ صیغه !
انگار روبان افتتاح این وبلاگ با صیغه بریده شده ،
من موندم یه میلیون رو چطوری دلش میاد برای یکساعت به باد هوا میده ،قشنگ دست خانمتو بگیر برین یه جای کنار رود خونه ای جنگلی کوهی چیزی ،از همون یه میلیون تومن ، دویست تومن خرج کن بستنی بگیر دو تا ساندویچ چیزی ،بعدش زل بزن تو چشمای همسرت بهش بگو دوستتدارم ،یکم اونور تر از صدای خنده ی بچه هات یه ولوله بیفته تو دلت بعد خدا رو شکر کن از داشتن یه خانواده خوب و با عشق زندگی کن ،

مهندس منطقی مهمان پاسخ به هانیه خوناب شفق
1403/03/07
همینطوره؛ و به همین دلیل عنوان شد که چنین مردی به درد زندگی نمیخوره. همونطور که مرد و زن رفیق باز هم برای زندگی مشترک مناسب نیستن. البته قبیح بودن صیغه خیلی بیشتر از رفیق بازیه ولی کلا وجود چنین صفاتی در هر فردی باعث دوری از اصل معنای زندگی و همسر خواهد شد.

آمار و اطلاعات خانواده برتر

 • کل مطالب : 228
 • کل نظرات : 1588
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 59
 • آی پی امروز : 204
 • آی پی دیروز : 331
 • بازدید امروز : 871
 • باردید دیروز : 1,670
 • گوگل امروز : 38
 • گوگل دیروز : 69
 • بازدید هفته : 11,147
 • بازدید ماه : 38,222
 • بازدید سال : 131,795
 • بازدید کلی : 131,878