خانه / استیکر / اضافه کردن استیکر به واتس اپ

اضافه کردن استیکر به واتس اپ

برای این که بتوانید یک عکس را به استیکر تبدیل کنید در ایتدا باید فرمت عکس را به PNG تغییر داده و آن را به حافظه گوشی منتقل کنید.

از این مرحله به بعد بستگی به این دارد که شما قصد دارید برای کدام پیامرسان استیکر درست کنید.

برای پیام رسان واتس اپ:

از بازار یا پلی استور یا … اپ Personal stickers for WhatsApp را دانلود و نصب کنید.

آدرس اپ در بازار: https://cafebazaar.ir/app/com.dstukalov.walocalstoragestickers

عکس هایی با فرمت PNG را به گوشی منتقل کنید یا از طریق همین سایت، عکس های دلخواه خود را در گوشی ذخیره کنید.

اپ استیکر واتس اپ را باز کنید.

پایین صفحه و روی علامت + اشاره کنید.

در صفحه ای که باز می شود، عکس هایی که به گوشی منتقل و یا دانلود کرده اید نمایش داده می شود. شما باید حداقل ۳ و حد اکثر ۳۰ عکس را انتخاب کنید.

وقتی کار انتخاب عکس ها به پایان رسید، بالای صفحه روی علامت √ اشاره کنید. بعد از چند ثانیه پیغامی برای شما ظاهر می شود، روی add یا اضافه کردن اشاره کنید.

اگر از دو واتس اپ استفاده می کنید جلوی مجموعه ای که ایجاد کرده ای دوباره عبارت add یا اضافه کردن نمایش داده می شود، اگر روی آن اشاره کنید، می توانید انتخاب کنید که استیکرها به کدام نسخه ی واتس اپ اضافه شود. قابل ذکر است که چندان فرقی نمی کند کدام را انتخاب کنید!

حالا وقت آن رسیده که از استیکرها در واتس اپ استفاده کرده و لذت ببرید. واتس اپ را باز کنید، صفحه گروه یا خصوصی یکی از دوستان را باز کنید، روی شکلک همیشه خندان اشاره کنید، پایین صفحه روی علامت استیکر اشاره کنید، حالا اگر دقت کنید بعد از استیکر های مورد علاقه، یکی از استیکرهایی که الان به واتس اپ اضافه کردید نمایش داده شده است. کافی است روی آن اشاره کنید تا استیکرهای جدیدی که اضافه کرده اید را مشاهده کنید.

خوش باشید

۰
avatar
  اشتراک  
اطلاع از